Pārdošanas līderi
Glezna Fox Hunting. The Meet
Glezna Amsterdam vers le point
Glezna Vue Bruxelles
Glezna ROSA GALLICA ITAFOLIA
TV tumba OLLI Sekcija
Kontakti
 Internetveikals  
 
 "Mēbeļu Outlet" 


Rīga, Zolitūde,
Anniņmuižas iela 17,
t/c IXO 2. stāvs
mob. 
+371 67402125, 28020303
salons@ixocentrs.lv

Darba laiks:

P. - S. 10:00-19:00
Sv. - 11:00 - 17:00
Sākumlapa Piegāde un apmaksa
Mēbeļu pasūtīšana, apmaksa un piegāde

Preces izvēle

Izvēlieties preci (preces ir sadalītas pa kategorijām, lai ērtāk atrast vajadzīgo). Spiediet - "IELIKT GROZĀ" vai spiediet uz groza ikonas. Jums ir iespēja izvēlēties papildus preces vai ja vēlaties noformēt pasūtījumu, spiediet uz "Pāriet uz grozu".
Lai izvēlētos preci, vispirms ir jāapmeklē kategorija (apakškategorija), kura Jūs interesē. No saraksta, kas ir parādījies, izvēlieties vajadzīgo preci. Lai detalizētāk apskatītos, nospiediet uz preci un jums būs pieejama informācija par tās izmēriem, iespējamiem krāsu variantiem, nokomplektēšanu un citu nepieciešamo informāciju.
Lai ātri atrastu nepieciešamo preci izmantojiet meklēšanas funkciju pēc viena vai vairākiem atslēgas vārdiem.

INFO telefons - +371 25666444

Visas cenas ir norādītas eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%.

Preces pasūtīšana

 • Ja Jūs esat izvēlējies vajadzīgo preci, kuru vēlaties iegādāties, varat to pasūtīt uzspiežot pogu "Uz grozu”. 
 • Pēc tā, kad vajadzīgā prece (preces) ir izvēlēta, Jūs nokļūstat sadaļā "Pirkumu grozs”, kurā varat izmainīt katras preces skaitu vai izdzēst nevajadzīgo preci un norādīt vai ir nepieciešama piegāde.
 • Pasūtījuma noformēšanas turpinājumā ir jānospiež poga "Pasūtījuma noformēšana”, un Jūs pāriesiet nākošajā sadaļā, kur būs jāaizpilda pasūtījuma forma (laukumus, kuri ir atzīmēti ar zvaigznīti ir jāaizpilda obligāti). Pasūtījuma noformēšana tiek pabeigta ar pogas "Pasūtīt” nospiešanu.
 • Uz Jūsu norādīto e-pastu pienāks ziņa par pasūtījumu un ar Jums sazināsies mūsu administrators pasūtījuma precizēšanai un apstiprināšanai.

Preces apmaksa

Ja prece šobrīd ir pieejama, tad tiek apmaksāta pilna tās vērtība bez avansa maksājuma. Sīkāku informāciju skat. sadaļā "Apmaksas veidi”.
Ja prece nav mūsu noliktavā un to vajag pasūtīt pie ražotāja, tad Jums ir jāiemaksā avanss 30-50 % apmērā no preces kopējās izmaksas. Šajā gadījumā tiek slēgts līgums, kurā tiek norādīta avansa naudas summa un atlikusī naudas summa, kā arī preces piegādes termiņš.
Ja pasūtat preci, izvēloties apmaksas veidu - pārskaitījums, tad arī atlikuma summas apmaksa tiek veikta ar pārskaitījumu.

Avansa maksājumu Jūs varat veikt sekojošos veidos:

    1. Skaidrā naudā, iemaksājot kādā no mūsu veikalu kasēm:
 • mēbeļu salons "Mēbeļu Outlet", Rīga, Zolitūde, Anniņmuižas iela 17, t/c IXO 2. stāvs  (darba laiks: pirmdiena-piektdiena no 10:00 – 19:00, sestdiena 10:00 – 19:00, svētdiena 11:00 – 17:00)
    2. Pārskaitot naudu uz mūsu bankas rēķinu. Mēs izsūtam maksājuma rēķinu uz Jūsu e-pastu.
 

Pēc avansa rēķina apmaksas prece tiek pasūtīta pie ražotāja un tiek piegādāta uz mūsu noliktavu.
Atlikusī naudas summas apmaksa tiek veikta tikai pēc preces piegādes noliktavā, par ko Jums paziņos mūsu operators.


Piegādes termiņi

Ja prece ir mūsu noliktavā, piegādes termiņš ir 2 - 6 darba dienas, pēc vienošanās ar pircēju.
Preces pasūtīšanas pie ražotāja gadījumā, preces piegādes termiņš ir 10 - 90 dienas.
Ja tiek veikts speciāls vai individuāls pasūtījums, pasūtījuma piegādes termiņš - līdz 30 un vairāk darba dienām.
Pasūtījuma izpildes termiņš tiek atrunāts individuāli pie pasūtījuma apstiprināšanas. Gadījumā, ja piegādes laiki mainās, Jūs obligāti papildus tiksiet informēti.

Garantijas

Pie pasūtījuma saņemšanas prece tiek rūpīgi pārbaudīta vai tai nav ārējie bojājumi un tiek parakstīts Pieņemšanas-nodošanas akts. Gadījumā, ja tiek konstatēts defekts vai neatbilstība pasūtītajai precei, mēs veicam preces nomaiņu.
Garantijas termiņš precei ir 24 mēneši. Ja ekspluatācijas laikā atklājas defekts, lūdzam zvanīt vai rakstīt uz e-pastu.
Lai izmantotu garantiju obligāti saglabājiet kases aparāta čeku vai preces-transporta pavadzīmi. Gadījumā, ja prece tiek atgriezta garantijas termiņa laikā, tam ir jābūt ar oriģinālo iepakojumu un pilnu komplektāciju.

 Garantija ir spēkā neesoša šādos gadījumos:: 

 • gadījumā, ja tiek pārkāpti transportēšanas noteikumi, kā arī preces ienešanas, salikšanas un uzstādīšanas noteikumi;
 • ja tiek konstatēti jebkādi ķīmiski bojājumi, kas radušies pircēja vainas dēļ;
 •  gadījumā, ja prece netiek lietota pēc tās nozīmes.

Piegāde

Pēc pilnas apmaksas prece tiek piegādāta norādītajā adresē un Jums ērtā laikā. Sīkāku informāciju skat. Sadaļā "Pakalpojumi”.
Jūs varat izvest mēbeles paši, saskaņojot laiku un vietu no kuras Jums būs ērtāk to paņemt, bet šajā gadījumā, ja mēbeles tiks bojātas transportēšanas laikā, pretenzijas netiek pieņemtas.

 

Piegādi veicam līdz Jūsu mājas durvīm Jums ērtā laikā.

 • Piegādes laiku vienmēr saskaņojam ar Jums.
 • Apmaksa par piegādi neietilpst preces cenā un tiek atrunāta individuāli atkarībā no piegādes attāluma un mēbeļu apjoma.
 •  Piegādes cenas:

             -  Rīgas robežās – 15.00  
             - Latvijā – sākot no 40 eur, atkarībā no attāluma.


 • Mēbeļu uznešana nav iekļauta piegādes cenā.
 • Ja mēbeles Jūs saņemat mūsu veikalā vai mūsu noliktavā, tas par piegādi netiek veikta apmaksa
 • Pasūtījumu var saņemt mēbeļu salonā„Mēbeļu Outlet”, Anniņmuižas  ielā 17, Rīgā.

P.s. Ja Jūs vēlaties izmantot mūsu pakalpojumu - bezprocentu līzingu kopā ar papildus "Facebook" atlaidi - precizējiet pie mūsu konsultantiem, vai Jūsu izvēlētajai precei ir iespējams piemērot abus bonusus vienlaicīgi.


PAR KREDĪTA PIETEIKUMU

1.    Parakstot šo pieteikumu, pieteikuma iesniedzejs apliecina, ka šaja pieteikuma sniegtas ziņas ir patiesas un pilnīgas. Iesniedzejs apliecina, ka ir informēts, ka pieprasīto ziņu aiļu neaizpildišana tiek uzskatita par šo ziņu neesamību. Iesniedzējs apliecina, ka ir informēts,ka nepatiesu vai nepilnīgu ziņu sniegšanas gadījumā, kredīta kompānija ir tiesīga atteikties no noslēgtā aizdevuma līguma izpildes jebkurā tā izpildes stadijā un tas ir pamats krimināllietas ierosinašanai pret ziņu iesniedzeju, vai pieteikuma aizpildītāju saskaņā ar Latvijas Republikas krimināllikuma 177.pantu vai 210.pantu.

 

Ar šo pieteikuma aizpildīšanu iesniedzējs piekrīt šajā pieteikumā norādīto savu personas datu apstrādei, kā arī viņa personas datu saņemšanai no trešajām personām un to apstradei, pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likumu 7.panta 1.punktu.

Iesniedzējs neiebilst un piekrīt, ka kļūst par kompanijas datu bāzes subjektu, ka viņa sniegtas ziņas tiek parbaudītas kompānijas personu datu bazē, ka pieteikumā sniegtās ziņas tiek izmantotas, lai noformētu aizdevuma līgumu, veiktu kontroli par maksajumu savlaicīgu nomaksu, veidotu klientu kredītvēsturi, nosūtītu paziņojumus/vai cita veida informāciju.

 Iesniedzējs apzinās, ka saskaņā ar normatīvajiem aktiem kredīta kompānija  ir tiesīga parbaudīt un iegūt informāciju par iesniedzēju Latvijas Bankas kredītu reģistrā.

Iesniedzējs piekrīt, ka visi šajā pieteikumā norādītie iesniedzēja dati varētu tikt nodoti apdrošināšanas kompānijai saistībā ar līgumsaistību apdrošināšanu.

Parakstot šo pieteikumu iesniedzējs piekrīt, ka, pamatojoties uz Kredītinformācijas biroju likuma 11.pantu, viņa personas dati tiks iekļauti kredītinformācijas biroja datubazē.

Pieteikuma iesniedzējs apliecina, ka ir informēts par to, ka kedrīta kompānija ir tiesīga pēc saviem ieskatiem piešķirt pieprasīto aizdevumu vai noraidīt pieteikumu par aizdevuma piešķiršanu, nepaskaidrojot sava lēmuma iemeslus un kompānija ir tiesiga neatgriezt no pieteicēja saņemtos dokumentus, kas izmantoti par pamatu lēmuma pieņemšanai.

  

2.Valsts sociālas apdrošināšanas aģentūrai

Personas rakstveida piekrišana datu apstradei

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzibas likuma 7.panta 1.punktu, es atļauju Valsts sociālas apdrošināšanas aģentūrai sniegt kredīta kompānijai šādus manus personas datus par pēdējiem sešiem mēnešiem pirms datu pieprasīšanas dienas:

Informācija par sociālās apdrošināšanas iemaksām un apdrošināšanas periodiem;

Informācija par izmaksai nosūtīto pensiju/pabalstu/atlīdzību;

Informācija par piešķirtās pensijas/pabalsta/atlīdzības apmēru.

 

 

 


facebook
Cenrādis