Pārdošanas līderi
Glezna Fox Hunting. The Meet
Glezna Amsterdam vers le point
Glezna Vue Bruxelles
Glezna ROSA GALLICA ITAFOLIA
TV tumba OLLI Sekcija
Kontakti
 Internetveikals  
 
 "Mēbeļu Outlet" 


Rīga, Zolitūde,
Anniņmuižas iela 17,
t/c IXO 2. stāvs
mob. 
+371 67402125, 28020303
salons@ixocentrs.lv

Darba laiks:

P. - S. 10:00-19:00
Sv. - 11:00 - 17:00
Sākumlapa Par mums
Mēbeļu saloni Mēbeļu Oultet

Mēbeļu saloni  "Mēbeļu Outlet" piedāvā labākos mēbeļu ražotājus, pie mums var iegādāties mēbeles Jūsu mājai vai birojam. Laipni lūdzam mūsu mēbeļu salonos!

 
Mēbeļu salonos "Mēbeļu Outlet" ir viss, kas Jums vajadzīgs! Pie mums Jūs varat iegādāties kvalitatīvas korpusa vai mīkstās mēbeles visām gaumēm un iespējām! Profesionāli konsultanti labprāt atbildēs uz Jūsu jautājumiem un palīdzēs atrast labākos risinājumus Jūsu interjeram. 
 
Piedāvājam Jums korpusa un mīkstās mēbeles, kas padarīs Jūsu māju skaistu un ērtu, bet atmosfēru  - harmonisku!  Mēbeles, kas kļūs par neatņemamu interjera daļu, palīdzēs ienest Jūsu mājoklī harmoniju un radīs mājīgumu. Ir pierādīts, ka apkārtējā vide ietekmē to, kā mēs uztveram dzīvi un pasauli mums apkārt. Tieši tāpēc, izvēloties mēbeles, mums jāatceras, ka tā mēs izvēlamies ne tikai mēbeles, bet arī to kāda būs mūsu ikdiena, mūsu darba dienas un svētki. Gribat, lai pie Jums vienmēr valdītu mājīgums un izsmalcināts stils, bet gaisā virmotu tikai pašas gaišākās domas un idejas? Tad esiet laipni aicināti iegriezties mūsu mēbeļu salonos "Mēbeļu Outlet"!
 
Greznas guļamistabas iekārtas, kas izgatavotas gan no masīvkoka, gan ekonomiskākiem variantiem, lieliskas gultas, mīksti un ērti dīvāni, krēsli, galdi, pārdomātas un mūsdienīgas virtuves, vislabākās kolekcijas ēdamistabām un viesistabām  - mēs piedāvājam visplašāko mēbeļu izvēli no vislabākajiem ražotājiem. Klasika vai mūsdienīgs stils? Varbūt nepierastu un drosmīgu stilu salikumu?  Mums ir viss! Kas būs vislabākais Jūsu mājoklim? Atbildi uz šiem un daudziem citiem  jautājumiem Jūs atradīsiet  "Mēbeļu Outlet"!  Ka arī pie mums var iegādāties lustras, sienas un grīdas lampas un dažādus aksesuārus - gleznas, tekstilpreces un pat vāzes ziediem! 
 
Kāpēc mēbeles izvēlēties mēbeļu salonos "Mēbeļu Outlet"? 
  • mūsu mēbeles - tas vienmēr ir lieliski, skaisti un neticami izsmalcināti. Dizains ir pārdomāts līdz vismazākajam sīkumam, izmantotie materiāli ir mūsdienīgi un kvalitatīvi. Mūsu mēbeles ir gan no masīvkoka un finierējuma, gan lamināta, apdarē ir izmantoti dažādi materiāli - āda, satīns, kokvilna, brokāts, lins, mēbeļu audums, kā arī ekonomiskāks variants - kvalitatīvas materiālu imitācijas.
  • mūsu mēbeles - tikai augstākā kvalitāte. Tās nesalūzīs ne pēc pusgada, ne pēc pāris gadiem, bet kalpos tik ilgi, kamēr Jūs gribēsiet pamainīt savu interjeru.
  • mūsu mēbeles - ir pieejamas. Mūsu piedāvātajai produkcijai ir plaša cenu amplitūda, pateicoties tai, mēs varam piemeklēt lieliskas mēbeles, iekļaujoties Jūsu plānotajā budžetā. 
Visi sapņi par skaistu māju piepildās! 
Bērnībā katra meitene sapņoja par greznu pili ar skaistām mēbelēm savām lellēm, bet zēni par drošu cietoksni saviem zaldātiņiem.  Cilvēks ir tā iekārtots, ka bērnības sapņi un ilgas atgādina par sevi arī pieaugušo dzīvē.  Mēbeļu saloni "Mēbeļu Outlet" ir par to, lai šādi sapņi un ilgas būtu ne tikai bērnības atmiņas, bet arī  lai tie noteikti piepildītos dzīvē!  
 
Apmeklējiet mūsu mēbeļu salonus, mēs Jums palīdzēsim iekārtot Jūsu interjeru, pārvēršot pat parastu māju par greznu un ērtu Jūsu sapņu māju!

 

+371 20256167
+371 25666444
info@mebeluoutlet.lv 
www.mebeluoutlet.lv
 
facebook
Cenrādis